Vytisknout

Co říkají odborníci?

Míša Svobodová - vizážistka a poradkyně"Jako vizážistka chci dát vždy ženám na obličej to nejlepší nejen proto, aby si připadaly jako krásky, ale udržely si pleť zdravou a krásnou. Během své několikaleté praxe vizážistky a poradce pro péči o pleť jsem vyzkoušela hodně značek dekorativní kosmetiky. Vždy jsem hledala přírodní dekorativní kosmetiku a s žádnou 100 % přírodní se nesetkala. Když jsem se poprvé seznámila s Overshine, neměla jsem důvěru, přišlo mi to až moc úžasné, co dokáže a hledala v tom háček, co v tom asi bude. Dnes s ní pracuji a vím, že je to prvotřídní kvalita, s kterou se dají vykouzlit divy. Ženy se na sebe po líčení koukají znova a znova do zrcadla a jsou nadšené a říkají, že je to krásné!

Miluji hraní s barvami, kombinování a nelíbí se mi karnevalové masky a přílišné vrstvy na obličeji. Overshine mi tohle vše a ještě navíc dává plným douškem. Mohu kombinovat barvy a vytvářet nejrůznější odstíny. Úžasné na tom je i to, že pleť dýchá, nemáte pocit masky na obličeji a přitom tak dokonale kryje. S klidným svědomím za sebe a za mnohé klientky mohu prohlásit, že je to, to nejlepší, co jsem kdy měla a vím, že nic jiného už nechci. Overshine je pokladem v dekorativní kosmetice a zaslouží si jí každá žena i pro svojí cenovou dostupnost kvalitní kosmetiky."

Míša Svobodová
vizážistka a poradce pro péči o pleť – Afinity studio


Agnes Faludi - vizážistka"Během své desetilieté odborné kariéry jsem se seznámila s mnoha přípravky pro líčení. Jako vizážistka i jako žena jsem si vědoma toho, jak důležitý je dobrý vzhled, k tomu nezbytným předpokladem je dokonalý a přirozený make-up.
 
Když se na mne obracejí ženy o rady, často se ptají, jaký make-up mají používat, aby se vyhnuly alergických příznakům, aby pleť pod make-upem dýchala, ale přitom líčení zůstalo po celý den trvanlivé i svěží.

Široká škála nádherných barev Overshine dokonale umožňuje nenápadné stínování během všedních dnů, nebo silnější, více společenské make-upy pro jakékoliv příležitosti. Pomocí Overshine můžete snadno zvýraznit nejpřitažlivější rysy tváře, vykouzlit svěží pleť, lesknoucí oči a mladistvý pohled.

Co je u tohoto přípravku vynikající a zcela ojedinělé, že barvy lze míchat do nekonečna a stačí nezvykle malé množství pro přípravu krásného make-upu. I po nanesení více vrstev má přirozený vzhled, ani po několika hodinách nevznikají praskliny, neusazuje se do jemných vrásek, jako některé podkladové krémy. Poskytuje silný pocit pohody (nevytváří pocit "masky" na tváři), jedním slovem má všechny příznivé vlastnosti, což je u vysoce kvalitních make-upu základním požadavkem.
 

S čistým srdcem mohu doporučit všem náročným ženám, které považují za důležitou krásu a zdraví své pleti, zachování jejího mladistvého lesku."

Agnes Faludi
vizážistka a kosmetická poradkyně


"Vyzkoušela jsem různé druhy make-upů – krémy i tekuté – různých světových značek, ale u všech jsem měla pocit, jako kdybych na pleti měla další "vrstvu". Potom mi bylo doporučeno a vyzkoušela jsem make-up OverShine. Mám suchou pleť, proto jsem zpočátku moc nedůvěřovala práškovému make-upu, ale byla jsem mile překvapena:  OverShine na pleti "necítím", zlepšuje kvalitu pleti, nevysušuje ji a zajistí přirozené krytí. Podle mého názoru je nanášení make-upu i snazší než u jakéhokoliv jiného make-upu. Překvapením je jeho stálost a jsem ráda, že pokud si obléknu rolák, nebarví."

Melinda Kusztor
kosmetička a vizážistka"Přesto, že jsem dříve pracovala pro mnoho prestižních značek kosmetiky a se špičkovými produkty, když jsem začala používat minerální make-upy OverShine, zavalily mě nesmírně pozitivní reakce od mých zákaznic. Minerální řada kosmetiky OverShine převyšuje konkurenci trvalými výsledky, dokonalým pokrytím a výdrží. Při své práci profesionální vizážistky a certifikované kosmetičky slyším od svých zákaznic pořád tu samou reakci: „Panečku, cítím se skvěle. Má pokožka vypadá na pohled i na dotek lépe od té doby co používám minerální make-up OverShine.“
 
Andrea Morisano
certifikovaná kosmetička a vizážistka