PDFTiskEmail
 
 

Minerální oční stín - Black Liner 1,5 g

 
Prodejní cena480 Kč
 
Minerální oční stín
 
 
 
 
 
Minerální oční stíny OverShine představují jedinečnou kombinaci minerálů, nacházejících se v přírodě. Díky širokému spektru barev si skutečně každá z nás může najít tu svoji, případně si barvy zkombinovat. V bohaté paletě očních stínů najdete studené i teplé odstíny, různé matné i lesklé barvy a také třpytivé barvy pro speciální příležitosti.


Tip pro vás

4 ZPŮSOBY, JAK POUŽÍT MINERÁLNÍ OČNÍ STÍNY

1) OČNÍ STÍNY – naneste světlejší, studené odstíny hned pod obočí a tmavší, matné odstíny na oční víčka. Používejte štětec na oční víčka! Tmavší barvy se výborně hodí na oční konturu a zvýraznění obočí.

2) OČNÍ LINKY – navlhčete konturovací štětec a lehce vložte do minerálního prášku – jen tak, aby se na něj nalepilo několik zrníček barvy. Ty pak naneste na hřbet ruky, případně do misky nebo na víčko. Jemně rozetřete, aby se zrníčka smíchala s vodou, a použijte jako oční linku. Podle potřeby použijte více vody. Ideální pro oční linku jsou tmavší barvy. Použitím více barev můžete dosáhnout jemného, propracovaného vzhledu.

3) LESK NA RTY – naneste trochu bezbarvého hydratačního lesku na rty OverShine na hřbet ruky a nasypte do něj několik zrníček vybrané minerální barvy nebo tvářenky. Promíchejte a naneste na rty. Každý den si tak můžete vytvořit barvu, která ladí k vašemu make-upu. Pokud používáte jen jednu barvu, můžete si ji zamíchat rovnou do lesku, a mít ji tak pořád u sebe.

4) LAK NA NEHTY – rovnoměrně štětcem rozmíchejte několik zrníček vybrané minerální barvy s kvalitním průhledným lakem na nehty. Začněte velmi malým množstvím a pro zvýšení intenzity postupně barvu přidávejte. Můžete ihned nanášet na nehty. Před opětovným vložením štětce do laku jej vyčistěte v odlakovači. Tím lak zůstane bezbarvý.

DOPORUČUJEME: Vyzkoušejte si míchání barev v různých poměrech a vytvořte si vlastní odstíny. Je to zábavné. Kombinací pouze několika barev si můžete vytvořit nesčetné množství barev nových!
Produkt není testovaný na zvířatech, neobsahuje umělá barviva ani vonné látky.

Složení: slída, oxidy železa, oxid titančitý, může obsahovat i námořnická modř-ultra modrou

1,5 gramů

Zatím zde není žádné hodnocení zboží