OverShine - přírodní dekorativní kosmetika

Minerální make-up OverShine je nejlepší alternativou k rozšířeným tekutým make-upům, které vytváří silnou a těžkou vrstvu, přes kterou nemůže pokožka dýchat. OverShine je ideální pro slečny i dámy všech věkových kategorií. Nejenom že vám tyto minerální make-upy zajistí přirozený vzhled, ale mají také vynikající pokrytí. Tím, že si nanášíte jen lehkou vrstvu, má vaše tvář bezchybný a zářivý vzhled, který navíc prospívá vaší pokožce!

 
U OverShine si zamilujete lehkost, krycí schopnost, a také dlouho trvající výdrž na tváři. Tím, že je tvořen 100% čistými minerály, můžete OverShine použít, ať už máte jakoukoli pleť – i tu necitlivější. Díky tomu vám také velmi dlouho vydrží – často stačí jen pár zrníček pro bezchybný make-up.  
 
V kategorii minerálních make-upů najdete různé tóny podkladových barev na pleť, od nejsvětlejší po nejtmavší. Pod minerálními očními stíny se skrývá široká paleta barev na oči, od matných po třpytivé, od chladných po teplé. V dalších kategoriích najdete štětce z kozí srsti pro snadnou aplikaci produktů, a také řasenky a lesk na rty
 
Detailní popis kosmetiky OverShine najdete v tomto článku. V případě, že si nevíte rady s výběrem, napište nám nebo zavolejte na výše uvedené kontakty.

Pokud s kosmetikou OverShine začínáte, doporučujeme zakoupit výhodnou startovací sadu.
 

Kategorie

Výsledky 1 - 1 z 1
 

Minerální fixační pudr 7 g

Prodejní cena900 Kč
pro konečnou úpravu