Vytisknout

Získejte 3+1 vzorek jen za 145 Kč

!!! VZORKY NYNÍ NEJSOU K DISPOZICI !!!MÁTE 2 MOŽNOSTI, JAK SI VZORKY VYZKOUŠET NA VLASTNÍ KŮŽI:

  1. Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte na 725 191 888 a přijďte si vyzkoušet několik krémů do naší vzorkovny v Praze (na adrese Na cípu 442, Praha 4-Újezd)
  2. Nebo klikněte NA TENTO ODKAZ a vyberte si 3 vzorky krémů BIOLA, ke kterým dostanete zdarma 1 vzorek Tajemství krásy - a my vám je zašleme na uvedenou adresu za 145 Kč včetně poštovného. Jeden vzorek krému vám vydrží 5-7 dní. 

Jednotlivé krémy si můžete prohlédnout a nakoupit v našem eshopuBIOLA Orgalys je jednoduše víc než bio. Jde o vysoce kvalitní produkty, u kterých probíhá s maximální pečlivostí a v souladu s přírodou každá fáze - od pěstování jednotlivých rostlin, přes jejich zpracování, až po ruční výrobu jednotlivých krémů. 

Také proto se může BIOLA, jako jedna z mála kosmetických firem v Evropě, pyšnit certifikací DEMETER (více si o Biole a certifikaci Demeter můžete přečíst v tomto článku). 

BIOLA je dlouholetou rodinnou firnou, kde výběr rostlin, příprava krémů
i kontrola kvality probíhá pod bedlivým okem doktorky biologie Violy Gyovai, kandidátky Maďarské akademie věd.

Mohli bychom zdlouhavě popisovat veškeré výhody krémů BIOLA, ale věříme, že nejlepší bude, když si pocit takového krému na své pleti vyzkoušíte sama.