PDFTiskEmail
 
 

Organické čistící mléko z chrpy

 
Prodejní cena550 Kč
 
Odličovací mléko
 
 
 
 
 
Efektivní čistící (odličovací) pleťové mléko pro suchou a citlivou pokožku. Čistí pokožku pomocí cukrových tenzidů (jemně pěnivá, čistící látka rostlinného původu). 

Použití: Na vlhký vatový tampónek (nejlépe z 100% bavlny) dáme kapku mléka a pleť vyčistíme, poté opláchneme vodou.

TIP: Vodou navlhčíme pleť, do dlaně dáme kapku mléka, v rukou promneme a vyčistíme obličej. Poté opláchneme vodou. Na vatový tampónek dáme kapku pleťového toniku a pleť osvěžíme. 
 
Obsah: 100 ml
 
Složení:

Aqua: Voda. Rozpouští jiné látky. 
 
Linum Usitatissimum Seed Extract: Výtažek zelnu setého. Z organické farmy. Vyhlazuje pokožku, snižuje svědění (určen pro hodně přecitlivělou pokožku) pečuje o suchou a šupinatou kůži. 
 
Centaurea Cyanus Extract: Výtažek z květu chrpy modré. Z organické farmy. Zvlhčuje kůži, pečuje o pokožku, snižuje podráždění a svědění.
 
Coco glucoside: Tenzid vyráběný ze sušené dužiny  kokosu. Tento jemný čistíč je biologicky odbouratelný, netoxický, nezanechává zbytky a ja určen pro obzvláště citlivou pokožku.
 
Stearic Acid: Kyselina stearová. Rostlinného původu. Zjemňuje a vyhlazuje pokožku.
 
Palmitic Acid: Kyselina palmitová. Rostlinného původu. Zjemňuje pokožku. Doporučována do přírodních kosmetik.
 
Olea Europaea Oil: Je to olej získaný ze zralých plodů olivovníku evropského. Z organické farmy. Rozpouští jiné látky, má regenerační účinky, zjemňuje a vyhlazuje pokožku.  
 
Glycerin:  Rostlinného původu. Rozpouští jiné látky, činí pleť hladší a pomáhá ji hydratovat.
 
Asparagus Officinalis Extract: Je to výtažek z vrcholů a stonků chřestu lékařského. Z organické farmy. Udržuje pokožku v dobrém stavu. 
 
Cucumis SativusC: Okurka setá. Z organické farmy. Osvěžuje, zjemňuje, vyhlazuje a čistí pokožku.
 
Cetearyl Glucoside: Cukrový tenzid. Rostlinného původu. Čistí a vyhlazuje pokožku.
 
Cetearyl Alcohol: Emulgátor. Rostlinného původu. zjemňuje a vyhlazuje pokožku. Povolený v certifikované přírodní kosmetice. Zvyšuje nebo snižuje viskozitu produktu.
 
Calendula Officinalis Extract: Výtažek z květu měsíčku lékařského. Z organické farmy. Má hojivé účinky, zjemňuje a vyhlazuje pokožku. 
 
Sesamum Indicum Oil: Jedná se o olej ze semen sezamu indického, původem z organické farmy. Zjemňuje a vyhlazuje pokožku,udržuje ji v dobrém stavu, podporuje hojení, účinně bojuje proti toxinům, pohlcuje UV záření. 
 
Xanthan Gum: Vyrábí se z hnědých mořských řas. Stabilizuje emulze a tvoří konzistenci gelu. 
 
Benzyl Alcohol: Tato látka se vyskytuje ve vonných květech, rozpouští jiné látky, bráni rozvoji mikroorganizmů v kosmetice, je tak dobře snášenlivá, že může být i v očních kapkách.
 
Benzoic Acid: Benzoové kyseliny se vyskytují v mnoha druzích ovoce, rostlin a plodů. Brání rozvoji mikroorganizmů v kosmetice.
 
Sorbic Acid: Je to bílý prášek volně dostupný v přírodě např. v bobulích horských stromů - jeřábů. Brání rozvoji mikroorganizmů v kosmetice a je to nejméně škodlivý konzervant ze všech. 
 
Tocopherol: Vitamin E. Zvyšuje vlhkost pokožky, vyhlazuje drobné vrásky, zabraňuje infekci, udržuje pokožku hebkou, má hojivé účinky, působí proti strárnutí  a chrání před přirozeným světlem (až SPF 10). 
 
Eucalyptus Globulus Extract: Výtažek z blahovičníku kulatoplodého u nás známého jako Eukalyptus. Z organické farmy. Působí antivirově. Čistí pokožku.
 
Lavandula Angustifolia Oil: Olej získaný z květu levandule lékařské. Pro buňky má osvěžující účinek, potlačuje zápach výrobků, uklidňuje.  
Zatím zde není žádné hodnocení zboží