PDFTiskEmail
 
 

Regenerační šampón s reshi a rozmarýnem 150 ml

 
Prodejní cena377 Kč
 
Pro citlivou pokožku hlavy
 
 
 
 
 
Šampón je určen pro extrémně citlivou pokožku hlavy a podporuje její regeneraci a růst vlasů. Je obzvláště doporučován po operacích a zraněních pro jeho hojivé účinky. Šampón obsahuje extrakty z houby Reishi či ze stromu Neem. Je obohacen o vitamíny B3 a B5 a esenciální oleje z rozmarýnu, jalovce a tea tree. 

Použití: Na vlhké vlasy naneste množství šampónu o velikosti vlašského ořechu a vmasírujte do pokožky hlavy, poté opláchněte a proces opakujte. Pokud jsou vaše vlasy náchylné k lámavosti, doporučujeme po umytí používat Organický sprej z Jojoby.

Složení:

Aqua: Voda. Rozpouští jiné látky.
 
Echinacea Purpurea Extract: Jedná se o extrakt z kořene třapatky nachové. Z organické farmy. Způsobuje příjemný pocit na pokožce hlavy. Zvyšuje obsah vody v pleti a pomáhá udržovat ji hebkou a hladkou
 
Glycerin: Rostlinného původu. Rozpouští jiné látky, činí pleť hladší a pomáhá ji hydratovat.
 
Helianthus Tuberosus Extract: Jedná se o extrakt ze slunečnice topinambur. Původem z organické farmy. Udržuje pokožku v dobrém stavu. 
 
Ocimum Basilicum Extract: Extrakt z bazalky pravé. Z organické farmy. Má antiseptické, protizánětlivé a uklidňující účinky.
 
Sodium Myreth Sulfate: Jedná se o pěnivou čistící složku, která má větší molekulu než škodlivé pěnivé složky a tak zůstává pouze na povrchu a neproniká do kůže.
 
Ganoderma Lucidum Extract: Jedná se o extrakt z leskoklorky lesklé, u nás také známé pod názvem houba reishi. Z organické farmy. Má antibakteriální a protizánětlivý účinek a chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy.
 
Coco Betaine: Pěnivá složka z kokosového oleje. Z organické farmy. Čistí pokožku.
 
Azadirachta Indica: Jedná se o extrakt  ze stromu zederach indický. Z organické farmy. Chrání před infekci,  má antimikrobiální účinky.
 
Sodium Chloride: Je to všem dobře známá sůl. Minerál, jenž snižuje objemovou hustotu kosmetiky. Velmi doporučován u přírodních kosmetik.
 
Simmondsia Chinensis Oil: Výtažek ze semen jojoby. Původem z organické farmy. K pokožce velmi přátelský, dobře se vstřebává, aniž by zanechal mastný film, bohatý na minerály a vitamin E.
Glycol Distearate: Změkčuje a vyhlazuje pokožku. Udržuje pokožku v dobrém stavu. Rostlinného původu.
 
Coco Glucoside: Tenzid vyráběný ze sušené dužiny  kokosu. Tento jemný čistíč je biologicky odbouratelný, netoxický, nezanechává zbytky a ja určen pro obzvláště citlivou pokožku.
 
Glyceryl Oleate: Vyráběn z rostlinných olejů. Zjemňuje kůži. Je to emulgátor.
 
Glyceryl Stearate: Jedná se o emulgátor rostlinného původu.Vzniká sloučením kyseliny z rostlin a glycerolu, který se připravuje pomocí kvasinek z přírodních tuků. Používá se, aby smíchal dvě neslučitelně kapaliny, jako je olej a voda a vytvořil emulzi. Zjemňuje a vyhlazuje pokožku.
 
Magnesium Sulfate: Hořká sůl je minerál, který zabraňuje infekci kůže.
 
Mannitol: Hydratační látka. Rostlinného původu. Udržuje pokožku v dobrém stavu.
 
Juniperus Communis Oil: Olej z plodů jalovce obecného. Z organické farmy. Uklidňuje pokožku. Vhodný pro problematickou pokožku.
 
Allantoin: Organická sloučenina rostlinného původu. Pečuje o popraskanou a napjatou kůži. Podporuje hojení ran a buněčnou stavbu
 
Sodium Benzoate:  Je to sodná sůl. Brání rozvoji mikroorganizmů v kosmetice a tím ji konzervuje.
 
Gluconolactone: Přírodní konzervant rostlinného původu. Chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy.
 
Calcium Gluconate: Přírodní konzervant. Minerál.
 
Rosmarinus Officinalis Oil: Olej z rozmarýnu. Rostlinného původu z organické farmy. Snižuje aktivitu mikroorganizmů na kůži, stimuluje a podporuje krevní oběh, příjemně osvěžuje kůži. 
 
Melaleuca Alternifolia Oil: Olej získávaný ze stromu jménem kajeput střídavolistý u nás více známý jako tea tree. Z organické farmy. Působí antibakteriálně. Vhodný pro problematickou pleť.
 
Nicotinamide: Niacin nebo-li vitamin B3. Vyhlazuje pokožku, rozšiřuje cévy, podporuje krevní oběh a obnovu buněk. 
 
Pantothenic Acid: Je to vitamin B5 a nachází se v různých rostlinných i živočišných původech. V přírodní kosmetice má rostlinný původ. I jeho název pochází s řečtiny „všude se nacházejicí“. Vyhlazuje pokožku, obnovuje buňky a má hojivé účinky. 
 
Helychrisum Stoechas Extract: Extrakt z byliny smil vlnatý. Z organické farmy. Příjemný pro pokožku i vlasy.
 
Sodium Carbonate: U nás známá jako jedlá soda. Stabilizuje PH v kosmetice.
 
Zatím zde není žádné hodnocení zboží