Krása pro Vaše vlasy

Výsledky 1 - 8 z 8
 

Lito-fyto maska na vlasy 15

Prodejní cena590 Kč
Pro pravidelnou komplexní péči o vlasy a kůži hlavy. Udržuje vlasy déle čisté; Zpevňuje kořínky a obnovuje strukturu vlasu po celé délce; Napomáhá odstranění lupů a podráždění kůže hlavy; Nasycuje vitamíny a fytohormony; Zvětšuje objem účesu;...
 
 
 
 

Litofyto-maska na vlasy č. 16

Prodejní cena590 Kč
Pro pravidelnou komplexní péči o vlasy a kůže hlavy. Pro hydrataci a ozdravení vlasů. S heřmánkem a třezalkou. Hydratuje vlasy po celé délce. Přidává lesk a hebkost.
 
 
 
 

Litofyto-šampón č. 1, šištice chmele

Prodejní cena490 Kč
Pro vlasy libovolného typu a délky a problému: seborile, dermatitidy, nadměrné vypadávání vlasů, lupech. Také jako prevence.
 
 
 
 
 

Litofyto-šampón č. 2, hena

Prodejní cena490 Kč
Pro libovolný typ vlasů a problém. Zvláště při oslabených, tenkých, matných valsech, lupech, nadměrném vypadávání, plešatění.
 
 
 
 

Litofyto-šampón č. 3, listy břízy

Prodejní cena490 Kč
Pro vlasy libovolného typu a délky a problému: slabé pomalu rostoucí, lupy a plešatění. Vhodný pro každý věk. Pro kažký věk.
 
 
 
 

Litofyto-šampón č. 4, kopřiva

Prodejní cena490 Kč
Pro vlasy libovolného typu a délky a problému: rychle se mastící vlasy, lupy plešatění. Nezaměnitelný při stresu a obnově vlasů po nemoci. Také jako prevence.
 
 
 
 
 

Litofyto-šampón č. 5, podběl

Prodejní cena490 Kč
Pro vlasy libovolného typu, délky a problému: suchých lupech, nadměrném vypadávání vlasů, při svědění.
 
 
 
 

Litofyto-šampón č. 6, heřmánek

Prodejní cena490 Kč
Pro vlasy libovolného typu a délky a problému. Zvláště při lámavosti a roztřepených konečcích vlasů. Dobrý při lupech a plešatění.