3 kroky k dokonalé pleti

1. krok – dokonalá hloubková očista pleti

K tomu, aby pleť byla krásná sama o sobě, a aby byla normalizovaná (to znamená, že není suchá, mastná ani nemá takzvanou T-zónu), ji musíme hloubkově vyčistit. Na to je jako stvořená řada Tajemství krásy.

Hloubková očista znamená, že se postupně zbavíte všech chemických zbytků a usazenin - prostě všeho, co do vaší pokožky nepatří a co může způsobit akné, vyrážky, červené či mastné fleky a v neposlední řadě rychlejší stárnutí pokožky.

Jen když se těchto zbytků zbavíte, může být vaše pokožka přirozené krásná, hladká, získat svoji barevně sladěná a bez jakýchkoli fleků či jiných 

Jde o naprostou novinku, která vás určitě překvapí. Takže dámy, hloubkové čistěte a těšte se na zázraky!
 

2. krok – vyživení a hýčkání pleti pomocí krému

Jen dokonale vyčištěná pleť si dokáže maximálně "vychutnat" čistě přírodní krémy od Bioly. Garantuji vám, že výrobky od Bioly nemají v sobě ani špetku chemikálii a už po prvním použití budete nadšená.

Většina z nás ví, že je důležité si dávat pod oči oční krém, který vyživí jemnou kůži kolem očí. Poté se nanáší denní krém, podle typu vaší pleti. A na noc, kdy sladce spíte, si nanesete noční krém, který vaší pleti dodá výživu a poskytne perfektní regeneraci. 

Biola je více než bio - to není jen hezký reklamní slogan, Biola má na to i patřičné certifikáty. Přesvědčte se sama. Vaše pleť si ji nebude moct vynachválit.

3. krok – dodejte vaší tváři šmrnc, který vám budou závidět i celebrity

Dokonale vyčištěná pleť Tajemstvím krásy a vyživená kvalitními krémy od Bioly, je připravená na poslední krok - na zvýraznění krásy pomocí 100% minerálního make-upu OverShine. Díky minerálům bude vaše pleť vypadat přirozeně a bude doslova zářit.

S make-upy a barvami od OverShine si můžete pohrát a poznáte, že OverShine není jen líčení, ale i zábava. Můžete si nalíčit oči podle barvy oblečení a budete vždy vypadat profesionálně. Nebo si najděte barvy, které se hodí k vašim očím a cítíte se s nimi dobře. Dejte na své pocity, v čem se vy cítíte být krásná. Pak bude zářit nejenom vaše tvář, ale bude z vás vyzařovat i sebejistota.
 
Nevíte jak se správně nalíčit a co by vám slušelo? Připravili jsme pro vás online kurz líčení, kde se v pohodlí domova můžete podívat na videa a pořád dokola si je přehrávat a zkoušet si jednotlivé postupy, dokud v nich nezískáte jistotu. Nebojte se, je to velice snadné. Jděte do toho!Máš dotaz? Napiš nám!

Máš nějaký dotaz, na který jsi tu nenašla odpověď? Napiš nám pomocí tohoto formuláře - odpovíme ti co nejdříve.
 
Chci dostávat zajímavé informační emaily OverShine